неділя, 16 квітня 2017 р.

В Росії можуть надати громадянство втікачам екс-"беркутівцям"

Екс-
Екс-"беркутівці"
Четверо колишніх співробітників харківського "Беркуту", які втекли до Росії, можуть отримати російське громадянство. Для цього їм потрібно відмовитися від українського паспорта.
 
Про це заявив перший заступник голови комітету Держдуми РФ у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін, інформує "Говорит Москва".
"Це передбачає певні процедури, але якщо самі громадяни України, які бажають на них піти, то в цьому випадку вони можуть бути застосовані. Правда, це означає одночасно вихід з громадянства України відповідно до наших нинішніх законів. Тому все залежить не тільки від нас, але і від них", – пояснив Затулін.
При цьому він додав, що колишні «беркутівці» не можуть бути визнані в Росії політичними емігрантами.
"Вони в чистому вигляді є політичним емігрантами, але у нас політичний притулок не може бути надано громадянам країн, з якими у Росії безвізовий порядок перетину кордону. А з Україною досі у нас саме такий порядок", – заявив Затулін.
Нагадаємо, раніше у мережі з’явилось відеозвернення чотирьох колишніх бійців "Беркуту". У своєму зверненні вони кажуть, що покинули територію України, бо, нібито, тут їм було небезпечно перебувати.

При цьому у ГПУ заявили, що не мають офіційного підтвердження про втечу в Росію чотирьох колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Поділись