четвер, 20 квітня 2017 р.

Росія відреагувала на рішення суду ООН за позовом України


 
Суд у Гаазі
Суд у Гаазі / ukrainian.voanews.com
Москва позитивно оцінює підсумки рішення Міжнародного суду ООН за позовом "Україна проти Росії".
 
Відповідну заяву опублікувало МЗС Росії на сторінці у Facebook.
"Суд без голосування визнав, що претензії України до Росії по МКБФТ безпідставні і, відповідно, умови для застосування попередніх заходів відсутні. Суд також закликав сторони розгляду працювати над повним виконанням Мінських домовленостей, визнавши при цьому, що ці домовленості були схвалені і підписані, зокрема, представниками Донецька і Луганська – факт, який намагається заперечувати Україна", – йдеться у повідомленні.
Також у МЗС втішені рішенням суду щодо захисту меншин в анексованому Криму. Як відомо, Міжнародний суд у Гаазі не підтримав жодну з тимчасових заходів, щодо яких Україна надсилала запити.
Важливо, що Суд зайняв принципову позицію та не підтримав заяви про нібито агресію, що має місце, окупацію, або про статус Криму як ті, що не відносяться до суті розгляду,
– йдеться у заяві російського МЗС.
Нагадаємо, 19 квітня Міжнародний суд визнав – Україна довела можливість накладення тимчасових заходів у суперечці "Україна проти Росії". Однак суд відмовив у тимчасових заходах проти Росії за конвенцією щодо заборони фінансування тероризму.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Поділись