пʼятниця, 14 квітня 2017 р.

Організатори остаточно визначили долю Росії в Євробаченні-2017

Організатори остаточно визначили долю Росії в Євробаченні-2017
Європейський мовний союз оголосив про результати переговорів щодо участі російської співачки Юлії Самойлової в Євробаченні-2017. Вона не буде виступати, а Росія не буде представлена на конкурсі взагалі у цьому році.
 
Новину повідомляє «Преса України».
В організації заявили, що після того, як учасниці з Росії Юлії Самойлової був заборонений в'їзд в Україну, вони зробили все можливе, щоб знайти шляхи вирішення, яке б дозволило Самойлової взяти участь у конкурсі.
"Ці пропозиції полягали в тому, щоб прийняти участь через супутник, або змінити обраного артиста на того, хто міг легально в'їхати в Україну на час проведення конкурсу. На жаль, ці пропозиції були відхилені Першим каналом. Його керівництво оголосило, що не буде транслювати конкурс "Євробачення-2017". На жаль, це означає, що Росія більше не зможе взяти участь у конкурсі в цьому році. Ми дуже хотіли, щоб все 43 країни змогли взяти участь і зробили все можливе для досягнення цієї мети", - йдеться в заяві EBU.
В організації підкреслили, що засуджують таке рішення української влади: "Ми рішуче засуджуємо рішення українських властей ввести заборону на поїздки для Юлії Самойлової, оскільки ми вважаємо, що вона повністю підриває цілісність і неполітичний характер конкурсу та його місії по об'єднанню всіх країн у дружній конкуренції, але підготовка до Євробачення триває у місті-господарі Києві. Нашим головним пріоритетом залишається створення вражаючого пісенного конкурсу "Євробачення" у травні". 
Нагадаємо, організатори Євробачення заявили про твердий намір провести пісенний конкурс в українській столиці. При цьому питання російської учасниці Юлії Самойлової залишається відкритим.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Поділись